www.romny.osp-ua.info

Скайп-зустріч «Знавці рідного краю»
27.11.2017

Кожній людині притаманна любов до рідного краю - «мала Батьківщина», як ми часто величаємо непримітну краплинку на карті. На скільки добре ти знаєш свій рідний край, своє рідне місто?

Поділитися  про це своїми знаннями допомогла скайп-зустріч «Знавці рідного краю», де  зустрілись  користувачі Роменської центральної міської бібліотеки для дітей  (учні 4-а класу СЗОШ №4)  зі своїми ровесниками з м.Суми - користувачами Сумської обласної бібліотеки для дітей.

Маленькі роменчани мали змогу здійснити віртуальну мандрівку до мальовничого центру нашої області - міста Суми   та познайомити сумчан  з  цікавинками про своє рідне місто. 

Дві команди «Ромашка» і «Дивокрай» з гідністю пройшли складні випробування, виконали всі завдання,  а саме: «Вибери герб міста», «Що не так на цих фото?», «Знайди більше слів», «Збери пазл»  та взяли участь у краєзнавчій вікторині.

Тут прозвучали вірші та легенди про рідний край  у виконанні юних краєзнавців. Виявилось, що скайп-спілкування може бути не менш цікавим і живим, ніж зустрічи в реалії. Іграми, усмішками та побажаннями гарного настрою закінчилася зустріч. За повідомленням відділу культури

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua