www.romny.osp-ua.info

Повір у себе
01.12.2017

30 листопада 2017 року на базі Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. акад. А.Ф.Йоффе відбувся фестиваль «Повір у себе - і в тебе повірять інші!», який організувала та провела Дитяча дорадча рада, що працює при Роменському центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе. В цьому році захід пройшов   під девізом «Ми -  діти козацького роду!». 

В актовій залі зібраласяособлива публіка  -  вихованці Центру ранньої соціальної  реабілітації дітей –інвалідів та діти з особливими потребами загальноосвітніх шкіл міста. На гостину до дітей завітали міський голова Сергій Салатун, начальник  відділу освіти Ірина Івницька, спеціаліст відділу молоді та спорту Ірина Гончарова та директор Центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів Наталія Осауленко.

На святі юні учасники  поринули в затишну й дружню атмосферу, яку створили ведучі – голова   Дитячої  дорадчої ради  Пінчук Катя та її заступник Куць Крістіна. Гості, які були запрошенні на фестиваль, захоплювались талановитістю та мужністю юних артистів. Діти виконували найрізноманітніші художні номери: тут був іскристий гумор, запальні танці та лунали дзвінкі пісні. Жодне серце в залі не залишилось байдужим від виступу «Мода із комода», який підготували вихованці Центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Наприкінці фестивалю  міський голова вручив грамоти та подарунки, які люб’язно надали міськвиконком, відділ молоді та спорту та учнівське самоврядування шкіл міста. Приємно, що ці люди не залишаються осторонь і щиро переймаються проблемами дітей з особливими потребами. Це свято –добра та нагода звірити, що вже зроблено та що необхідно зробити  аби люди з обмеженими можливостями почувалися в реаліях сучасного життя  комфортно та незалежно. Тож, давайте не будемо байдужими, адже в кожного з нас в серці живе доброта.  Разом ми можемо зробити цей світ кращим і добрішим!

 
За повідомленням відділу освіти

 
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua