www.romny.osp-ua.info

До уваги суб’єктів господарювання. Конференція в Роттердамі
05.12.2017

12 грудня 2017 року  в м. Роттердам (Нідерланди) відбудеться  міжнародна конференція «Innovation in Agrofood and Logistics».

Організаторами заходу з української сторони виступають Посольство  України в Королівстві  Нідерланди, Торгово-промислова палата України, Українсько-нідерландська ділова рада та Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі. З боку співорганізаторів заходу – нідерландська бізнес-організація Rotterdam Partners.

Основна мета заходу – сприяння двосторонньому інвестиційному та інноваційному співробітництву  в аграрній та інфраструктурній сферах.

Конференція буде присвячена питанням інновацій, логістики, торгівлі та розвитку бізнесу на ринку агропродуктів і надасть унікальну можливість нідерландським підприємцям отримати прямий контакт  з потенційними партнерами з України.

У разі зацікавленості щодо участі у конференції за додатковою інформацією звертатись до Дирекції міжнародного співробітництва торгово-промислової палати України  за тел.: (044)461 98 07. Контактна особа: Янков Сергій Анатолійович.


Управління економічного розвитку міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua