www.romny.osp-ua.info

27 грудня 2017 року стався найбільший обмін військовополоненими між українською стороною і бойовиками
09.01.2018

27 грудня 2017 року  стався найбільший обмін військовополоненими між українською стороною і бойовиками "ДНР" і "ЛНР". 73 українських бійця на 348 сепаратистів. Такі були умови обміну. Серед українців, які отримали свободу у результаті обміну військовополоненими – Олександр Морозов. Привітати Героя прийшли небайдужі роменці, голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, заступник голови обласної ради Тетяна Головко, міський голова Сергій Салатун, голова районної державної адміністрації Валерій Білоха.

«Вітаю нашого героя та дякую усім тим, хто доклав зусилля для його повернення, та був причетний до цієї доброї справи»,- зазначив голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко.

Коли почалися воєнні дії на сході України, Олександр Морозов став на захист Батьківщини. 26 серпня 2014 року він отримав повістку. «Не вагався ані хвилини, не дивлячись на мої сльози», - згадує мати. За три дні пройшов комісію і вже 29 був відправлений в Кіровоград у розташування 57 механізованої бригади. З цього часу для Олександра і почалася справжня війна, але тоді, веселий, завжди усміхнений хлопець, навіть уявити не міг, що чекає на нього попереду. 1021 день у полоні! У нелюдських умовах! Без медичної допомоги! Під постійним морально-психологічним тиском – пресингом!

«Ми чекали цього довгих три роки, неможливо передати словами хвилювання, яке переповнювало нас весь цей час . Як у хвилини горя,  так і в радісні хвилини ми завжди були разом з родиною нашого кіборга та з його батьками - Ольгою та Олександром Морозовими. І ось, нарешті, зустрічаємо Олександра на його малій Батьківщині – у місті Ромни», - звернувся до присутніх міський голова Сергій Салатун.

«Сьогодні ми дякуємо Богові за те, що він дав силу та мужність Олександрові, та його родині витримати ці чи не найважчі три роки у своєму житті, та всім тим небайдужим людям, які приклали багато зусиль для того,  щоб Олександр святкував це Різдво разом з нами. Дуже символічно, що він повернувся тоді, коли християни всього світу відзначають велике церковне свято - Різдво Христове!», - звернулася до присутніх заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко.

І сьогодні роменщина вітає свого Героя на рідній землі – Олександра Морозова!
 


 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua