www.romny.osp-ua.info

Запрошуємо активну молодь міста до участі у заході з питань молодіжної політики, політики у галузі фізичної культури і спорту, а також національно-патріотичного виховання!
24.01.2018

Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації  реалізовується проект «Молодіжний портрет Сумщини», суть якого полягає у здійсненні  інформаційно - методичних виїздів в усі міста, райони та  ОТГ Сумської області.

Метою виїздів є підвищення рівня обізнаності молоді області стосовно шляхів реалізації власних ідей, можливостей для молоді, що існують та діють на сьогодні на рівні держави та області у напрямку молодіжної політики, політики у галузі фізичної культури і спорту, а також національно-патріотичного виховання.

26 січня 2018 року
в м. Ромни заплановано проведення зустрічей з молодіжною та спортивною спільнотами м.Ромни та Роменського району.

Запрошуємо ініціативні групи молоді, студентського та учнівського самоврядування, педагогів-організаторів та інших, зацікавлених у реалізації молодіжної політики взяти участь у заході, який  відбудеться в приміщенні Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю о 10.00 год (2-й поверх).


Відділ молоді та спорту виконавчого комітету

Роменської міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua