www.romny.osp-ua.info

Семінар завідувачів закладів дошкільної освіти
09.02.2018

Креативно та змістовно пройшов семінар завідувачів закладів дошкільної освіти міста, що відбувся 07 лютого 2018 року в Роменському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 9 «Фіалка». З вітальним словом до учасників зібрання звернулася начальник відділу освіти Ірина Івницька. У своєму виступі вона наголосила на важливості й актуальності теми засідання: «Створення єдиного корекційно-освітнього простору в умовах сучасного закладу дошкільної освіти».

Приємна та творча атмосфера, створена педколективом дитсадка на чолі з завідувачем Ніною Соколовською  сприяла продуктивній роботі. Всі учасники семінару мали можливість долучитися до обговорення теми під час педагогічної студії «Ясний зір та чітка вимова – це серйозна тема для розмови», що провела методист методкабінету Наталія Бурда. Корисні поради, цінні рекомендації отримали в цей день батьки від Тетяни Корпашко, завідувача Роменською психолого-медико-педагогічною консультацією, Ірини Музиченко, вчителя початкових класів Овлашівської ЗОШ  I-II ступенів та Олесі Ляшенко, вчителя-логопеда ДНЗ № 9. Присутні ділились власним досвідом і здобутками в роботі з дошкільниками, окреслили коло проблем над вирішенням яких ще треба працювати.

У ході семінару керівники закладів дошкільної освіти міста переглянули заняття в групах дітей із порушеннями зору (вихователь Людмила Іщенко) та вадами мови (вчитель-логопед Олеся Ляшенко). 

Завідувач ДНЗ № 9 Соколовська Н.І. презентувала розвивально-корекційне середовище закладу та виставку дидактичного матеріалу, виготовлену вихователями власноруч. 

Підсумовуючи роботу засідання, учасники складали сенкан. У п’яти рядках вони зуміли викласти свої враження від зібрання.

Семінар.
Корисний, цікавий.
Навчилися, дізналися, побачили.
Все заради здоров’я дітей.
Садок.

 
За повідомленням відділу освіти

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua