www.romny.osp-ua.info

Нова українська школа: в Сумах розпочалося навчання тренерів
19.02.2018

Наступний навчальний рік буде роком впровадження Концепції «Нова українська школа». І починають реалізацію реформи за новим Державним стандартом початкової загальної освіти саме першокласники.

            На базі комунального закладу «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» розпочалося навчання тренерів з числа педагогічних працівників області для підготовки вчителів початкових класів до роботи в Новій українській школі з метою підвищення їх методичного та практичного рівнів професійної компетентності. Тренером по м. Ромни є Ольга Мельник, заступник директора з навчально-виховної роботи Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 7. Старші викладачі кафедри теорії і методики змісту освіти Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Зоя Декунова та Алла Лавська координують роботу тренінгу.

            Під час першого заняття Галина Малевич, тренер
The LEGO Foundation, ознайомила присутніх з історією створення LEGO, методикою компетентнісного навчання «Шість цеглинок», проектною діяльністю та освітнім потенціалом гри LEGO. Учасники тренінгу практично відтворювали ситуації використання LEGO-конструктора – як дієвого інструмента навчання, розвитку дитини, впроваджували ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес початкової школи.

            Отримані знання і навики Ольга Мельник передасть своїм колегам-педагогам, які з 1 вересня 2018 року поведуть у сучасні, комфортні класи першокласників. Аналогічні навчальні тренінги для вчителів міста проходитимуть на базі Роменської ЗОШ I-III ступенів № 7 (директор Федько С.В.) у три сесії:

І сесія - 16.02 – 17.02.2018;

ІІ сесія - 19.03 – 21.03.2018;

ІІІ сесія - 21.05 – 25.05.2018.

            Діти Нової української школи потребують нових знань, та нового вчителя.

За повідомленням відділу освіти

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua