www.romny.osp-ua.info

У відділі культури підбили підсумки роботи за 2017 рік
26.02.2018

В міській центральній бібліотеці для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича відбулася нарада, яку провів відділ культури щодо підсумків роботи галузі в місті за 2017 рік та завдання на 2018 рік. Присутніми на нараді були: керівники закладів культури, завідуючі відділами Роменської дитячої музичної школи, керівники творчих колективів Роменського МБКта ін.

Начальник відділу культури Тетяна Іванівна Баляба надала інформацію про здобутки мережі закладів культури за 2017 рік та окреслила основні напрямки роботи галузі на 2018 рік, звернувши особливу увагу на підготовку та проведення обласного культурно-мистецького фестивалю «Квітуй в любові і добрі, Сумщино - край благословенний!», присвяченого 80-ти річчю утворення Сумської області; патріотичних проектів, спрямованих на підтримку бійців Антитерористичної операції; об’єднання українців навколо національної ідеї.

В ході обговорення, з доповіддю «Складові успіху Роменської МЦБС» виступила директор централізованої системи  Рослова Н.М., а  зав. відділом обслуговування Пасєвіна Л.П., провела презентацію на тему: «Креативні проекти в організації роботи відділу обслуговування Роменської ЦМБ для дорослих ім. Б. Антоненка-Давидовича».

Враховуючи, що 2018 рік оголошено Роком культурної спадщини, належна увага буде приділятись збереженню пам’яток, систематичному оприлюдненню відомостей про нерухомі об’єкти культурної спадщини, їх охоронні зони та правові режими.
За повідомленням відділу культури

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua