www.romny.osp-ua.info

Візит директора ХРЦОЯО
12.03.2018

5 березня  2018 року м. Ромни з робочим візитом відвідали директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко  та куратор  Сумської  області  Валерія  Ханікова.

Зустріч розпочалась у відділі освіти з начальником відділу Іриною Івницькою, завідуючою методкабінетом Оленою Павлюк та відповідальною за проведення ЗНО в місті Оленою Науменко. Продовжилась зустріч у міського голови Сергія Салатуна,  під час якої було акцентовано увагу на особливостях організації та проведення ЗНО у 2018 році для учнів (слухачів, студентів) ВНЗ І-ІІ р. а. та ПТНЗ.

На базі Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеніва № 5 директор ХРЦОЯО провів прес-конференцію з представниками ЗМІ та нараду з учителями та заступниками директорів закладів загальної середньої освіти міста. Учасникам наради було надано розгорнуті статистичні дані за підсумками ЗНО-2017, відзначено, що учні м. Ромни  за регіональними даними  показали найкращі результати майже з усіх предметів. На завершення заходу Олександр Леонідович висловив подяку всім педагогічним працівникам за якісну підготовку та проведення ЗНО – 2017.

 
За повідомленням відділу освіти

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua