www.romny.osp-ua.info

Традиційний Всеукраїнський турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Володимира Окіпного
19.03.2018

15-17 березня 2018 року в спортивному комплексі відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Володимира Окіпного.

В  турнірі  взяли  участь  команди ДЮСШ ім. В.Гречаного м.Ромни, ДЮСШ м. Лохвиця, ДЮСШ м. Бахмач (2 команди), ДЮСШ «Європа» м. Прилуки та ДЮСШ «Нафтовик» м. Охтирка.

На відкритті турніру були присутні: міський голова Сергій Салатун, представник Федерації футболу Сумщини Сергій Пожаров, начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник та вдова В.М.Окіпного – Світлана. Зі словами привітання до учасників турніру, гостей звернулись міський голова Сергій Салатун та Сергій Пожаров, які побажали учасникам заходу міцного здоров’я, перемоги у турнірі та високих досягнень у спорті.

За результатами трьох днів змагань, в напруженій та безкомпромісний боротьбі звання чемпіона турніру виборола команда ДЮСШ  м. Лохвиця, 2 місце посіла  ДЮСШ м. Бахмач, а 3 місце  – команда ДЮСШ м. Прилуки.

Команда – переможець була нагороджена  Кубком, переможці та призери змагань нагороджені медалями та грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому.

Кращі  гравці  турніру нагороджені цінними призами  у номінаціях :

«кращий воротар» - Антон Мельник (м.Лохвиця)
«кращий гравець турніру» - Шиш  Олександр (м.Бахмач)
«кращий нападник» - Денис Голуб (м.Ромни)
«кращий захисник» - Віталій Мозговий (м.Бахмач)
 «кращий напівзахисник» -  Ігор Зеленський (м.Охтирка)

Відділ молоді та спорту міськвиконкому висловлює щиру подяку А.А.Агаханяну, приватному підприємцю Н.М. Набоці за спонсорську допомогу  та директору ДЮСШ ім. В.Гречаного  Ганні Василець  за надання спортивної бази.

 Відділ  молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua