www.romny.osp-ua.info

Втрата
10.04.2018

Важко підібрати слова, Роменщина  понесла велику втрату. 9 квітня 2018 року пішов з життя Свірський Геннадій Анатолійович.

Ми втратили сучасного керівника, лідера, неординарну особистість, людину з твердою життєвою позицією і великим життєвим досвідом,  людину, яка прагнула жити і примушувала жити повноцінним життям усіх оточуючих.

Окреме місце в діяльності Геннадія Анатолійовича належало благодійним справам. Він був постійним спонсором соціальних заходів, що проводились в місті Ромни, Роменському, Недригайлівському районах, надавав допомогу культурно-освітнім, лікувальним закладам, церковним громадам.

Як найбільш соціально відповідальний інвестор в агропромисловому комплексі став дипломантом премії «Перлини Сумщини». За високі досягнення, професіоналізм та наполегливість нагороджений Почесною грамотою Міністерства аграрної політики України.  За вагомий внесок у відродження Свято-Митрофанівської церкви удостоєний ордена Української православної церкви святого благовірного князя Ярослава Мудрого. За значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, багаторічну самовіддану працю Указом Президента України від 18 листопада 2012 року йому було присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Ще 35 років тому Роменщина знала Геннадія Свірського як одного з найкращих воротарів серед аматорських футбольних команд. Тоді він був незмінним голкіпером футбольної команди «Сільгосптехніка-Ромни». Любов до футболу він проніс через все своє життя. І як результат – 16 квітня 2014 року з його легкої руки та під його чуйним керівництвом була створена футбольна команда «Агробізнес ТСК», яка тричі виборювала кубок Сумщини, чотири рази – суперкубок Сумщини та двічі – була володарем кубку Федерації футболу Сущини. Врешті-решт отримала звання кращої аматорської команди Сумщини, яке з гордістю несла останні 4 роки.

У глибокій скорботі розділяємо біль та гіркоту втрати з родиною покійного, близькими та колегами, в серцях яких назавжди збережеться світла пам’ять про Геннадія Анатолійовича – яскравого професіонала, невтомного працівника, сучасного менеджера, чесну і порядну людину, щедрого благодійника, відданого фаната футболу Роменщини. Схиляємо голови і хай буде  пухом йому Роменська земля.


Виконавчий комітет Роменської міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua