www.romny.osp-ua.info

Святий обов’язок народу, майстрів шанувати від роду до роду
19.04.2018

18 квітня 2018 року в центральній міській бібліотеці для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича відбулася творча зустріч  «Святий обов’язок народу, майстрів шанувати від роду до роду» з нагоди відзначення 70-річчя від дня народження місцевої майстрині Софії Семенівни Стрельченко.

Софія Семенівна – надзвичайно талановита людина, оптимістка, закохана в усе прекрасне, керівник гуртка «Чарівна мить» Університету ІІІ віку при відділенні соціально-побутової адаптації Роменського територіального центру. Вона автор неперевершених рукотворних шедеврів, якими милуються ромеці, і чи не вся Сумщина. Має численні відзнаки за свою творчість від міського голови, обласного управління освіти та обласного управління культури.

Її руками вишито більше 100 сорочок, суконь, блузок, десятки серветок, картин, скатертин, а також  монументальні полотна: «Шана Кобзарю», «Слава Україні» та «Героям Слава», декоративне панно «Нескорена нація». Нещодавно Софія Семенівна закінчила роботу над двома новими рушниками, які прикрасили залу. Креативність і творчість ювілярки були продемонстровані в оформленні залу бібліотеки, який нагадував казковий сад  та викликав неабияке захоплення у гостей заходу.

Свою подяку і привітання майстрині за її неоцінений внесок у розвиток традиційної ручної вишивки, активну життєву позицію висловили міський голова Сергій Салатун, начальник відділу культури міськвиконкому Тетяна Баляба, директор територіального центру надання соціальних послуг населенню Олена Шкромида, директор міської централізованої бібліотечної системи Ніна Рослова.

Привітати Софію Семенівну прийшли її друзі – поети Людмила Грицай, Людмила Кранга, Наталія Петренко, Любов Шемчук, Віктор Тогобіцький, Тетяна Іванова, Валентина Бородько, які підготували оригінальні віршовані поздоровлення. Гумористичну танцювальну композицію виконали члени гуртка «Чарівна мить».

Про своє життя,  рідних і близьких, які відіграли неабияку роль в її житті, розвитку таланту, працелюбності і мудрості розповіла сама ювілярка.

Працівники бібліотеки  вдячні цій талановитій жінці за щиру дружбу і співпрацю та від усього серця бажають наснаги і довгих, сповнених творчого неспокою років, натхнення творити добро на радість людям.
За повідомленням відділу культури

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua