www.romny.osp-ua.info

Про Тижневик з охорони праці
24.04.2018

Традиційно в останню декаду квітня роботодавці міста залучаються до проведення тижневика з охорони праці. З цієї нагоди цього у міському будинку культури відбувся семінар-нарада з представниками підприємств, присвячений відзначенню Всесвітнього дня охорони праці 28 квітня.

На семінарі головний спеціаліст відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення виконкому Жмурко В.М. ознайомила присутніх із Зверненням оргкомітету до роботодавців, профспілок, керівників і працівників підприємств, установ і організацій міста та методичними рекомендаціями щодо проведення тижневика з охорони праці. У поточному році Всесвітній день охорони праці проходить під лозунгом - «Захищене і здорове покоління». Протягом тижневика на підприємствах створюють оргкомітети по його проведенню, оформлюють куточки наочної агітації, проводять перевірки стану охорони праці в структурних підрозділах, конкурси «Краще робоче місце» тощо.

Начальник Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Коломієць Ю.М. запросив присутніх взяти участь у мітингу 27.04.2018 по вшануванню загиблих на виробництві 6 жовтня 1987року.

Крім того, обговорено порядок розслідування нещасного випадку при тимчасовому переведенні працівника на інше підприємство. Доповідав з даного питання страховий експерт Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Пензій В.В.

 
За повідомленням відділу з контролю за

додержанням законодавства про працю та   
зайнятість населення Виконавчого комітету
Роменської міської ради
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua