www.romny.osp-ua.info

Відбулося вшанування загиблих на виробництві
27.04.2018

28 квітня – Всесвітній день охорони праці - слуш­ний привід, аби ще раз привер­нути увагу суспільства до проблем створення безпечних умов праці та дотримання вимог охорони праці на виробництві. З цією метою в місті розпорядженням міського голови від 12.04.2018 № 38-ОД створено організаційний комітет з питань проведення в місті Всесвітнього дня охорони праці, затверджено відповідні заходи. 

Традиційно, напередодні Всесвітнього дня охорони праці відбулося вшанування пам’яті загиблих на виробництві 6 жовтня 1987 року біля меморіального знаку в с. Житнє. Участь у заході взяли представники Виконавчого комітету Роменської міської ради, Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області, ПАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина», Роменської виправної колонії № 56.

 

 

За інформацією відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення виконавчого комітету та Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua