www.romny.osp-ua.info

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба завітав до м.Ромни
31.05.2018

У рамках всеукраїнського Форуму «ТЕХНОЛОГІЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВА ДИТИНИ НА СІМ’Ю В УМОВАХ СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ:  ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ», перебуваючи з робочим візитом в Сумській області, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба завітав у місто Ромни, де мав нагоду відвідати дитячий будинок сімейного типу Мудриченко, в якому виховують 11 дітей.

Нещодавно родина Мудриченко переїхали до  затишного двоповерхового будинку.

До слова. У минулому році, за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно - кошторисної документації в Ромнах придбано будинок  для функціювання ДБСТ.

Микола Кулеба у супроводі керівника апарату Сумської обласної державної адміністрації Дмитра Живицького та міського голови Сергія Салатуна оглянули будинок та  поспілкувалися з родиною. Діти запросили гостей подивитися їхні кімнати, де  з особливим захопленням вони показували свої улюблені двоповерхові ліжка.

На згадку про зустріч на подвір’ї посадили дерево.

Для комфортного та активного відпочинку гості подарували дітям  дитячий майданчик, який встановлено на подвір’ї біля будинку.

   За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua