www.romny.osp-ua.info

Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення!
18.06.2018

У виконавчому комітеті відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Провів засідання заступник міського голови Тетірко І.В.

На засіданні розглянуто стан дотримання державних мінімальних гарантій в оплаті праці 8 роботодавцями, які надали змістовні пояснення щодо низького рівня оплати праці працівників у березні 2018 року. Двох роботодавців заслухано з питання правомірності застосування режиму неповного робочого часу.

Крім того, обговорене питання проведення відділом з контролю за додержанням законодавства про працю та  зайнятість населення роботи, спрямованої на виявлення фактів «тіньової» зайнятості. Начальник відділу Стоян Л.М. проінформувала, що в даний час проводиться аналіз загальнодоступних джерел інформації з метою визначення об’єктів відвідування, які мають високий ризик застосування праці незадекларованих працівників. У поточному місяці вже проведене одне інспекційне відвідування з питання виявлення неоформлених найманих працівників.

 

 

За повідомленням відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua