www.romny.osp-ua.info

Відкриття І зміни табору «Вогник»
19.06.2018

18 червня 2018 року відбулося урочисте відкриття 1 табірної зміни  позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Вогник», який розташований в мальовничому куточку Роменщини.

На свято завітали почесні гості – секретар міської ради Валерій Мицик, заступник міського голови Ігор Тетірко, начальник відділу освіти Ірина Івницька.

У своїй вітальній промові Валерій Миколайович відзначив велику увагу, яка приділяється підтримці дітей нинішньою владою, побажав дітям добре відпочити,  знайти нових друзів, весело і змістовно провести час.

Концерт, який зробили діти разом зі своїми вожатими та вихователями, був дуже цікавим. Діти продемонстрували свої таланти батькам та гостям табору. В концертній програмі взяв участь хореографічний колектив «Фантазія» центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (керівник Васюта О.В.).

Цьогоріч на першу зміну оздоровлюватись прибуло 100 дітей   з міста Ромни та району. Табір пропонує дітлахам повноцінне 5-ти разове харчування у затишній їдальні. До раціону харчування дітей щодня включено м’ясо, фрукти, соки, хлібобулочні вироби.

Окрім цього, щодня на дітей чекають цікаві конкурси та розваги, спортивні змагання. Мудрі наставники-вожаті зроблять все, щоб такі довгоочікувані літні канікули залишили в школярів незабутні враження.


 

 

За повідомленням відділу освіти

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua