www.romny.osp-ua.info

Ромни відзначили День молоді
26.06.2018

24 червня 2018 року в місті Ромни відбулись святкові заходи присвячені Дню молоді.

З  ранку ( о 11.00 год.) на базі відпочинку  «Козацька пристань»  відбулись: «Свято Нептуна»,  акція «Нове покоління обирає здорове майбутнє», конкурси та  рухливі ігри для дітей, в яких взяли участь вихованці  ДЮСШ ім. В.К.Гречаного, громадської організації «Федерація вільної боротьби Роменщини» та Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Під час свята юнаки та дівчата брали участь у різних спортивно-розважальних конкурсах та отримали велику кількість позитивних емоцій і вражень. Переможці та призери змагань отримали призи. Кожний учасник заходу отримав солодощі від адміністрації базі відпочинку  «Козацька пристань». 

З 14.00 до 18.00 год. в парку культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка, біля Альтанки відбулись: брейк-данс «БАТЛ 1 на 1» в якому взяли участь вихованці танцювального гуртку міського Будинку культури (керівник Ростислав Яременко), виступ агітбригади «Ромен-цвіт» учнівського лісництва «Совенятко» Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 – володаря гран-прі XVII Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти (2018 рік)  «Ми – глобальні громадяни!» та традиційний  «Забіг у повзунках» за участю міської громадської організації «Українська громадська рада» , де молоді мами, маленькі діти активно прийняли участь у змаганнях та отримали масу позитивних емоцій. Також було проведено показові виступи вихованців відділення боротьби дзюдо ДЮСШ ім. Віктора  Гречаного.

Ввечері, жителі нашого міста зібрались  на центральній площі міста  на урочистості з нагоди святкування Дня молоді, конкурсно-розважальну програму «Роменська красуня-2018», концертну програму «Квітуй у пісні й добрих справах, чарівна молодість моя» та молодіжну дискотеку.

З вітальним словом до молоді  звернувся міський голова Сергій Салатун, який наголосив, що молодість - це  віра у завтрашній день,і це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі.

Під оплески присутніх, за активну громадську позицію, сумлінну працю, впровадження сучасних методів навчання і виховання учнів, формування культурного та морального розвитку особистості, доброчинну діяльність, спортивні досягнення та з нагоди Дня молоді, міський голова Сергій Андрійович вручив грамоти кращим представникам нашої молоді.

Далі розпочалась концертна програма та конкурсно-розважальна програма  «Роменська красуня -2018» , в якій взяли участь 7 юних роменчанок. Багатолюдна площа оплесками підтримувала учасниць на всіх етапах конкурсу, переможницею якого стала Дар’я Жданова. Титул «Віце Міс» здобула Анастасія Ревера, титул «Міс Глядацьких симпатій» – Єлізовета Подрєз, «Міс Елегантність» – Анастасія Слєпцова, «Міс Чарівність» – Аліна Северин, «Міс Фантазія» – Дарина Харченко та «Міс Грація» – Марина Бакунець.

Після конкурсної програми  відбувся святковий концерт та дискотека. Під час проведення святкових заходів, молодь міста також мала смогу зробити фото на згадку біля фотозони, яку люб’язно надав «Завод Кобзаренка».


 

Відділ  молоді та спорту виконавчого 

комітету Роменської міської ради
 
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua