www.romny.osp-ua.info

Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення!
01.08.2018

У виконавчому комітеті відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Провів засідання заступник міського голови Тетірко І.В. Основні питання порядку денного: застосування роботодавцями міста режиму неповного робочого часу та договорів цивільно-правового характеру.

Присутнім на засіданні роботодавцям було наголошено, що відповідно до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою КМУ від 26.04.2017 р. № 295, інспектори праці тепер мають додаткові підставі ініціювати інспекційне відвідування, якщо отримують інформацію про ознаки потенційного порушення від інших держорганів. Зокрема це стосується надходження від органів Пенсійного фонду України інформації про працівників, які виконують роботи (надають послуги) за цивільно-правовими договорами в одного роботодавця понад рік; а також роботодавців, у яких 30 і більше відсотків працівників трудяться на умовах цивільно-правових договорів.

Про ситуацію на ринку праці міста прозвітувала начальника відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення Стоян Л.М. За даними балансу ринку праці, окрім зареєстрованих безробітних в місті проживає ще 933 осіб працездатного віку, які не працюють та не отримують офіційні доходи. Загалом з 21,5 тис. мешканців міста у працездатному віці зайнято в усіх сферах економічної діяльності – 12,5 тис. осіб, молодь, що навчається – 1,9 тис. осіб, пенсіонери – 1,9 тис. осіб, отримувачі соціальних допомог – 1,3 тис. осіб, населення у міграції, в лавах армії, тощо – 2,5 тис. осіб, безробітне населення – 0,5 тис. осіб, не отримують офіційних доходів, знаходяться у нелегальній міграції – 0,9 тис. осіб. Озвучено було також показники створення нових робочих місць в місті Ромни. Так, протягом першого півріччя поточного року в місті створено всього 231 нове робоче місце, що становить 57,8 % від річного завдання (400 робочих місць), в т.ч. юридичними особами створено 57 робочих місць.

За повідомленням відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua