www.romny.osp-ua.info

Вітаємо працівників освіти
05.10.2018

04 жовтня 2018 року  у Міському будинку культури  відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

У переддень професійного свята педагогічних працівників  Роменщини  вітали  міський голова Сергій Салатун, секретар міської ради Валерій Мицик,  помічник народного депутата України Миколи Лаврика Олена Беркут, начальник відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради Ірина Івницька, голова Роменської  профспілки працівників освіти  Микола Тарала, депутат обласної ради Дмитро Кірюхін, голова громадської організації «Серця Кіборгів» Анатолій Свирид.

З нагоди професійного свята 70 кращих педагогів міста були нагороджені Почесними грамотами та Подяками Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Роменської міської ради та відділу освіти.

Не залишилися поза увагою і молоді вчителі, які поповнили велику освітянську родину міста. На згадку про свій перше професійне свято їм були вручені символічні подарунки від Роменської  профспілки працівників освіти. 

Бурхливими оплесками та квітами вітали на святі й ветеранів педагогічної ниви, які впродовж багатьох років свій розум, душу та здоров’я віддавали дітям та ділилися з ними своїм досвідом.

Координатором  проведення урочистостей з нагоди Дня працівників освіти був педагогічний колектив Роменської ЗОШ І-ІІ ступенів № 6.

Свої музичні вітання для кращих педагогів Роменщини підготували: вихованці ДНЗ № 3 «Оленка» та ДНЗ № 8 «Дзвіночок», учні та педагоги  СЗОШ № 1 та ЗОШ № 5, 10, вихованці хореографічного колективу «Фантазія» та юні барабанщиці ЦПО та РТМ імені

І. Кавалерідзе, учасники вокального ансамблю «Елегія-Арт» Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України.
 


 

 

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua