www.romny.osp-ua.info

До уваги суб’єктів господарювання!
05.11.2018

Про проведення Третіх національних консультацій  з розробки  секторальних експортних стратегій

З метою реалізації Експортної стратегії України («дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі)  на період 2017-2021 років Міністерством економічного розвитку і торгівлі України у співпраці з Міжнародним торговельним центром (ІТС)  та німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) заплановано проведення з 6 до 14 листопада 2018 року Третіх національних консультацій  з розробки  секторальних та крос-секторальних експортних стратегій.

До обговорення плану дій з розвитку секторів (інформаційно-комунікаційні технології, креативні індустрії, техобслуговування та ремонт повітряних суден, машинобудування, харчова та переробна промисловість) та крос-секторів (інновації для експорту, вдосконалення навичок транспортування та спрощення умов торгівлі) запрошуються представники  бізнес- та галузевих асоціацій, організацій, об’єднань та профільних експертів області.

Для участі у консультаціях учасникам необхідно зареєструватись  до 02 листопада  2018 року за напрямом, виходячи із посадової функції, професійних навичок, досвіду та компетенції за наступним посиланням: http://bit.1y/2CYhDfo.

До консультацій, згідно з процедурою проведення, будуть допущені  тільки ті учасники, які попередньо зареєструвались та отримали  підтвердження участі від організаторів.

Місце проведення та програма заходу будуть повідомлені учасникам додатково.

За наявності запитань щодо проведення консультацій можна звертатись за телефоном: (044)596-68-60 або email: exportstrategy@me.gov.ua.
 

Управління економічного розвитку 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua