www.romny.osp-ua.info

У місті Ромни відбулася урочиста зустріч четвертого реактивного артилерійського дивізіону 27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади
06.11.2018

Військові пройшли урочистою ходою від місця постійної дислокації бригади до центральної площі міста. Хвилиною мовчання вшанували Героїв, які загинули, захищаючи нашу Україну.

Зі словами вдячності звернувся до захисників міський голова Сергій Салатун : «Сьогодні військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави. Переконаний, що навіть у найскладніших умовах ви залишитеся вірними присязі, спрямуєте всі свої сили й професійну майстерність на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості».

Військових привітав заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван Боршорш, який зазначив: « Ми пам’ятаємо, як все починалось у 2014 році. Як наші хлопці в умовах слабкої броні та відсутності досвіду йшли в наступ, відбиваючи атаки сильнішого агресора. На наших очах Ви мужніли, гартуючи не тільки силу, але й волю, водночас залишаючи чистими свої серця. Завдяки діям українського війська звільнено десятки міст Донецької так Луганської областей та відновлено там мирне життя. Вірю, що незабаром ми зможемо відновити повноцінні кордони нашої держави».

Також до учасників ООС звернувся голова Роменської районної державної адміністрації Валерій Білоха : «Ви втілюєте мужність, силу та героїзм захисників рідної землі в нелегкі для України часи. Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів — запорука миру, спокою і щасливого майбуття на рідній землі, гідна шана нашим славним козацьким пращурам!».

Військова частина отримала від керівництва області, міста та району подарунки. Під час виконання бойового завдання в районі проведення антитерористичної операції на сході України особовий склад проявив себе лише з найкращої сторони, що підтверджується чисельними відзнаками та нагородами від Уряду, Міністерства оборони, Генерального штабу. Тепер бригада, виконавши свій обов’язок повернулася в пункт постійної дислокації – м. Ромни. Попереду відпочинок, відновлення та злагодження.

Завершився захід проходженням урочистим маршем та оглядом бойової техніки.
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua