www.romny.osp-ua.info

«Віват» – і знову перемога»
08.11.2018

4-го листопада 2018 року у філармонійному центрі міста Чернігів відбувся 98-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Осінні зоряні мости». Одним з учасників цього дійства став зразковий аматорський ансамбль танцю «Віват» (керівник – Катерина Лук’яненко) міського будинку культури.

Конкурсанти змагалися в різних номінаціях і жанрах: хореографія, вокал, інструментальне та циркове мистецтво. Журі довго обговорювали виступи, перш ніж оголосили підсумки і результати. Але очікування були не марними. Колектив «Віват» виборов почесні нагороди: 1-ше місце за композицію «Active Drive» (9-11 років), 2-ге місце за композицію «Немалявки» (5-8 років),  3-тє місце отримав танцювальний дует сестер Каріни та Альбіни  Гвоздецьких з композицією «На стилі».  До того ж діти вибороли 2 сертифікати вартістю 500 євро на участь у дитячому творчому таборі «РАЗОМ» в Болгарії у 2019 році. А ще сертифікат зі знижкою 50 % на колективне відвідування атракціону віртуальної реальності XDRIVE у ТРЦ Hollywood. Тож, заряджені новими перемогами і щасливі своїми здобутками, діти вирушили у віртуальну подорож.  Враження неймовірні. Така подорож запам’ятається на все життя.

А ми вітаємо переможців, адже роменці гідно представили рідне місто в м. Чернігів на Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Осінні зоряні мости».

 


 
За повідомленням відділу культури

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua