www.romny.osp-ua.info

Вітали працівників культури Роменщини
09.11.2018
Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги. 9 листопада у міському будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Зі словами привітань до усіх присутніх звернувся міський голова Сергій Салатун: «Щиро вдячний працівникам галузі культури за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки». 

Помічник народного депутата Олена Беркут у своєму привітанні  зазначила: «Ви даруєте людям радість, несете культуру в кожне серце і душу, а разом з тим, своєю творчістю наповнюєте життя людей духовним змістом. Споконвіку музика і слово, пісня і танець, твори народної творчості висловлювали національну ідею, оберігали історичну пам'ять, питали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє».

Кращі творчі колективи за вагомий внесок у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність відзначені грамотами міського голови. Начальник відділу культури Тетяна Баляба  вручила Подяку за розвиток галузі культури у місті Ромни помічнику народного депутата України М.І. Лаврика – Беркут Олені. Завершилося свято чудовими концертними номерами під бурхливі оплески присутніх.
 

 
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua