www.romny.osp-ua.info

ЗАХОПЛИВА НАУКА З EX LAB
13.11.2018

На початку листопада 2018 року слухачі Роменської МАН завітали до новоствореної Ex Lab – експериментальної лабораторії для молоді Національного центру «Мала академія наук України», яка пропонує курси з хімії, біології, математики, IT та робототехніки. Упродовж вступної частини учасники дізналися про можливості лабораторного комплексу. Це сучасно оснащені навчальні лабораторії, науковий супровід учнівських досліджень і забезпечення доступу до нових знань через практичні експерименти з біології, хімії, фізики, математики та робототехніки.

Спеціалісти «Ex Lab» демонтрували різноманітні досліди. Віталіна Войтенко розкривала таємниці ДНК та навчала, як отримувати ДНК з речовин, а Альона Олексієвець за допомогою найпростіших речовин повсякденного вжитку доводила, що хімія хоч і не легка, проте надзвичайно цікава наука. 

Юні дослідники активно обговорювали і, звісно ж, самі брали участь в експериментах! 

МАНівці були вражені неймовірними дослідами, які з першого погляду видавалися магією. То ж наукова зустріч наблизила науку до дітей. Вони вже задумались, як застосувати отримані знання вдома та для проведення власних досліджень під час конкурсу-захисту наукових робіт! 

 


 

За повідомленням відділу освіти

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua