www.romny.osp-ua.info

Ромни відзначили Річницю Революції Гідності
21.11.2018

Сьогодні виповнюється 5 років, як народ України вийшов на вулиці, аби назавжди змінити своє життя. Рік, за який про Україну дізнались навіть у найвіддаленіших куточках світу. Річниця гордості, гідності та честі. Річниця Революції Гідності. Усе, що було до листопада 2013 року тепер видається якимось іншим, чужим життям. Так як було, тепер точно не буде ніколи… Ця революція, ця зима змінила українців назавжди, ми продемонстрували світові свою силу і волю, наш гімн, наш прапор – знають всюди. А нашу Небесну Сотню оплакують мільйони по всьому світу. Тож, наш священний обов’язок тепер – дати зрозуміти кожному – навіть найменша краплина крові була немарною.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи в Ромнах, за участю керівництва міста, громадських організацій, політичних громадськості та учнівської молоді відбувся мітинг та покладання квітів і лампадок до меморіального знаку Героям борцям за незалежність. Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять.

Отець Вадим Поліщук провів поминальну літію за загиблими героями, які віддали своє життя за свободу та європейський вибір своєї країни.

Слава Україні! Вічна пам’ять героям, що полягли в боротьбі за Україну! Герої не вмирають!
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua