www.romny.osp-ua.info

З нагоди Міжнародного дня волонтера!
29.11.2018

Щорічно 5 грудня світове суспільство відзначає Міжнародний день волонтера. Рішення про це прийняте Генеральною асамблеєю ООН ще у 1985 році недарма. Адже волонтери - це люди, які присвячують свій талант, час, енергію, виявляють щире бажання допомогти іншим, не чекаючи подяк та винагород.

На сьогоднішній день слово «волонтер» для кожного українця набуло особливого значення. Тисячі і тисячі добровольців стали на захист своєї Вітчизни у вирішальний для неї час. Молоді і літні, підприємці і робітники, слобожанці і галичани, люди різних переконань зрозуміли, що доля їхньої країни і майбутнє їхніх дітей залежить від них. Волонтери – це ті, хто перші. Хто там, де найважче.

В нашому місті також широко розповсюджена  волонтерська діяльність. На особливу подяку заслуговують: Головач Ірина Володимирівна, Юракова Олена Вячеславівна, Камєнєва Оксана Володимирівна, Стратейчук Ірина Михайлівна, Оксюта Микола Борисович та багато інших небайдужих осіб, які підтримують наших земляків на Сході України.

З нагоди відзначення Міжнародного дня волонтерів в місті 06.12.2018 заплановано проведення святкового концерту. Крім того, заходи з нагоди свята відбудуться в загальноосвітніх навчальних закладах міста, центральній міській бібліотеці.

Дякуємо всім, хто зустрічає цей День серед військових і у шпиталях, у дитячих будинках і інтернатах, хто допомагає ближнім словом і справами! Нехай ніколи не забракне у Вас сил, наснаги та ентузіазму, виповняться ваші задуми про квітучу, справедливу і сильну Україну.


За повідомленням  управління соціального захисту населення Роменської міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua