www.romny.osp-ua.info

Майбутнє України в надійних руках
29.11.2018

З 21 по 23 листопада 2018 року в місті Києві, на базі Міжнародного виставкового центру, за сприяння Національного центру Малої академії наук України в рамках Innovation Market відбулася IX Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних та творчих проектів "Майбутнє України".

Загалом на розсуд високоповажного журі було представлено понад 100 проектів учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти з усіх куточків України. Честь представляти Роменщину на Виставці «Майбутнє України» мав Хрокало Олександр, слухач секції радіоелектроніки та приладобудування Роменської міської МАН, учень 11 класу ЗОШ №11. Олександр гідно презентував свій проект «Безпечна лабораторія віварію» (наукові керівники Хрокало Г.А., Худогов Г.І.), чим отримав схвалення та визнання компетентного журі. Робота Хрокала Олександра, слухача Роменської міської МАН, в напруженій інтелектуальній боротьбі отримала ІІІ місце та грошову винагороду від спонсорів Everest.ua.

Пишаємося нашим вихованцем та впевнені, що це його перші кроки в розбудові Майбутнього України. Бажаємо подальших творчих злетів та лише перемог!


 

За повідомленням відділу освіти

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua