www.romny.osp-ua.info

Шановні депутати міської та обласної ради, члени виконавчого комітету, голови квартальних комітетів, працівники міської ради!
07.12.2018

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Варто зазначити, що місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей. Велика роль у цьому процесі належить депутатам місцевих рад, які представляють інтереси громади.

Повсякденними турботами людей сьогодні переймаються не лише депутати, а й члени виконавчого комітету, службовці органу місцевого самоврядування, голови квартальних комітетів і звичайно, активні громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань.

Це свято стосується кожного, адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення, які відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові нашого міста у забезпеченні його життєдіяльності.

Тому в цей день я, як міський голова, хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу - працюємо задля добробуту людей, робимо наш Ромен кращим.

Уклін і шана Вам, за любов до рідного міста, самовіддану щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, велике бажання і здатність здолати усі негаразди.

Вірю, що разом ми можемо належним чином задовольнити потреби й надії жителів нашого рідного міста. Все це справа часу, справа нашої спільної роботи.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо Ромен, міцного здоров`я, достатку і благополуччя. 

Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного міста додають сили і наснаги!


З повагою, міський голова Сергій Салатун

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua