www.romny.osp-ua.info

19.12.2018 відбулося засідання виконавчого комітету міської ради
20.12.2018

Виконкомом погоджено проекти Програми економічного і соціального розвитку міста Ромни на 2019 рік та основних напрямків економічного і соціального розвитку міста на 2019-2023 роки і Міського бюджету міста Ромни на 2019 рік.

Прийняття рішення «Прозапровадження послуги з патронату над дитиною», відповідно до якого у місті буде запроваджено нову форму тимчасового догляду і виховання дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, що є альтернативою влаштуванню дітей, які внаслідок певних обставин не можуть проживати зі своїми батьками або іншими законними представниками, до притулків.

Прийнято рішення про визначення місць для виїзної торгівлі новорічними ялинками, зокрема на центральній площінадано дозвіл тільки державному підприємству «Роменське лісове господарство».

З метою приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівнявиконкомом прийнято рішення про коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання і водовідведення; виробництво, транспортування та постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення.

Виконкомом прийнято всього 22 рішення, які буде опубліковано на офіційному веб-сайті міської ради на сторінці «Нормативно-правові акти» протягом п’яти робочих днів.


 
За повідомленням загального відділу

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua