www.romny.osp-ua.info

До уваги керівників аптечних закладів міста Ромни!
11.01.2019

Продовжує функціонування Урядова програма «Доступні ліки».

На виконання програми «Доступні ліки», з метою забезпечення хворих міста ліками від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу і бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою на І квартал 2019 р. держава виділила 243,29 тис. грн. (на січень – 81,0 тис. грн., на лютий – 81,2 тис. грн., на березень – 81,09 тис. грн.).

Запрошуємо всіх суб’єктів господарювання, які провадять господарську діяльність на підставі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, незалежно від форми власності та підпорядкування, аптечні заклади яких розташовані в місті Ромни, прийняти участь у реалізації Урядової програми.

Для здійснення відпуску лікарських засобів, вартість яких підлягає повному або частковому відшкодуванню, необхідно протягом 10 робочих днів з дня опублікування оголошення звернутися у загальний відділ Виконавчого комітету Роменської міської ради з пакетом необхідних документів (заява на укладення договору про відшкодування вартості лікарських засобів, копії установчих документів, реквізити банку для перерахування коштів) .

Формування переліку суб’єктів господарювання, що здійснюють відпуск лікарських засобів, здійснюється без надання преференцій окремим суб’єктам господарювання.

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua