www.romny.osp-ua.info

Відкрито виставку
15.01.2019

85 років тому керівництво Радянського Союзу вчинило найтяжчий міжнародний злочин проти української нації – геноцид. Довгий час українцям, які вижили, було заборонено говорити про Голодомор, вшановувати пам'ять своїх близьких та рідних, навіть згадувати їхні імена. Але правда і пам'ять про Голодомор завжди жила в їхніх серцях та наступних поколінь.

Тепер, коли Україна є незалежною державою, наш громадянський обов’язок на належному рівні вшанувати пам'ять 7 мільйонів невинно вбитих українців в 1932-1933 роках. Кожен День пам’яті жертв Голодомору – це нагадування нам про відповідальність за недопущення ненависті, геноциду в майбутньому та відстоювання людської гідності, прав і свобод.

Сьогодні, саме з нашого славетного міста Ромни розпочинається експонування фотодокументальної виставки «Україна 1932-1933. Геноцид голодом», підготовлений українським інститутом національної пам’яті, присвяченої заходам в Сумській області  у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору.

Тож, шановні роменці, запрошуємо вас до перегляду виставки, яку всі бажаючі зможуть відвідати до 24 січня включно в приміщенні Роменського міського будинку культури.


 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua