www.romny.osp-ua.info

Шановні виборці м.Ромни!
23.01.2019

ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО «ОСОБИСТОГО КАБІНЕТУ ВИБОРЦЯ»

Якщо Ви маєте доступ до мережі Інтернет, то можете дізнатися, чи включено Вас до Державного реєстру виборців. Для цього потрібно зареєструватися в "Особистому кабінеті виборця" на веб-сторінці  "Державний реєстр виборців" і зробити відповідний запит. Орієнтовно протягом однієї доби Ви отримаєте відомості щодо своїх даних у Державному реєстрі виборців на електронну адресу, вказану під час реєстрації.

Саме тому при внесенні запиту щодо включення Вас до Реєстру чи перевірки своїх персональних даних в Реєстрі через вказаний Інтернет-ресурс в обов'язковому порядку варто дотримуватись наступних правил:

·      вказувати достовірні відомості у відповідності до даних паспорта громадянина України;

·      дані вносити лише державною, тобто українською мовою, з дотриманням правил українського правопису.

Відповідно до Закону, Реєстр ведеться українською мовою, тому особисті дані з Реєстра потрібно звіряти з даними на першій сторінці паспорта. Особливо зверніть увагу на літери у прізвищі: і, и, є, е. У різних людей вони пишуться по-різному. Важливо, щоб Ваші дані збігалися з даними в паспорті.

У разі виникнення питань щодо перевірки своїх персональних даних у Реєстрі виборців  або виправлення виявлених неточностей особисто завітайте до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради (при собі мати  паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України), за адресою: м.Ромни, бульвар Шевченка, 65 (І поверх), контактні телефони: 5-25-87; 5-28-23 ; 5-18-55.

Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних,  з 8.00 до 17.15 год., у п'ятницю з 8.00 до 16.00 год.


За повідомленням відділу ведення Державного реєстру виборців.

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua