www.romny.osp-ua.info

Роменська ЗОШ №6: кадрові зміни у керівництві
24.01.2019

Відповідно до закону України «Про освіту» та закону України «Про загальну середню освіту» керівник комунального закладу загальної середньої освіти призначається на посаду за результатами конкурсного відбору строком на два роки (для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше).

26 листопада виконавчий комітет Роменської міської ради на підставі рішення сесії міської ради від 26.11.2018 оголосив проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду директора Роменської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. №6.

Рішенням сесії міської ради від 14.12.2018 було створено та затверджено персональний склад комісії для проведення конкурсу, до складу якої ввійшли по 2 представники від засновника, відділу освіти, педагогічних працівників ЗОШ № 6, батьківського самоврядування ЗОШ № 6 та колегії відділу освіти.

Конкурсний відбір проводився відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Роменської міської ради, затвердженого рішенням сесії міської ради від 24.10.2018 р.

В період з 27 листопада по 27 грудня 2018 року до відділу освіти на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора ЗОШ №6 було подано одну заяву та пакет документів від Боярко Оксани Юріївни.


На засіданні конкурсної комісії 04 січня 2019 року було перевірено пакет документів Боярко О. Ю. та прийнято рішення допустити претендента до участі у конкурсі.


08 січня 2019 року було організовано ознайомлення кандидата із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування.

Конкурсний відбір відбувся 17січня 2019 року і складався з двох частин – письмового іспиту на знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, розв’язання ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу освіти.

За результатами  конкурсного відбору Боярко О. Ю. набрала максимальну суму балів (10 балів) та визнана переможцем.

23 січня 2019 року на сесії міської ради було прийнято рішення про призначення  Боярко Оксани Юріївни на посаду керівника Роменської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 6 на умовах строкового договору (2 роки) з 24 січня 2019 року.

Колектив освітян міста Ромен щиро вітає колегу, бажає підтримки педагогічного, учнівського та батьківського колективів школи №6 та плідної праці на користь дітей та України!

За повідомленням відділу освіти

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua