Відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо «кубок континіуму»
28.01.2019

З метою популяризації дзюдо, підвищення рівня  спортивної майстерності юних борців 17 – 19 січня  2019 року  в м. Луцьк  відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо «Кубок Континіуму» серед юнаків та дівчат  2002 – 2004 років народження.   В  змаганнях взяли участь близько 300  спортсменів з Угорщини, Молдови, Польщі та України.

Вдало виступили спортсмени  Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного  в різних вагових та вікових категорія.

Чемпіони турніру:  Засульська Юлія  (40 кг, ЗОШ № 6),  Непомящий Артем( 42 кг,  ЗОШ №7). Срібною призеркою стала Охріменко Анна (57 кг, ЗОШ № 7 ). Бронзову нагороду виборола Ващенко Валерія (52 кг, ЗОШ №10).

В загальному заліку команда Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного виборола почесне 3 місце не зважаючи на те, що команда була не в повному складі.

Переможці і призери змагань були нагороджені Кубками, медалями , дипломами організаторів турніру.

Учнів до змагань підготували тренери-викладачі Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Олександр та Дмитро Богуші.

Директор Роменської ДЮСШ                                             Ганна Василець