www.romny.osp-ua.info

Відбулася нарада
24.01.2019

24.01.2019 року під керівництвом керуючого справами виконкому Сосненко Л. Г. відбулася нарада із суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. На нараді були присутні: начальник Роменського міськрайонного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роменської міської ради, начальник управління адміністративних послуг Роменської міської ради, начальник  відділу реєстру територіальної громади управління адміністративних послуг Роменської міської ради, юрисконсульт Роменської центральної районної лікарні Сумської області, заступник головного лікаря Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Ромни” Роменської міської ради, заступник начальника управління  соціального захисту населення Роменської міської ради, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради та головний спеціаліст відділу ведення ДРВ.

На нараді було розглянуто питання по підведенню підсумків з опрацювання відомостей періодичного поновлення персональних даних ДРВ за 2018 рік.

Керуючий справами виконкому Сосненко Л.Г., повідомила присутнім, що відповідно до ст. 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців», розпорядження голови ОДА №322-ОД від 07.06.2017 року «Про організацію подання відомостей про виборців органам ведення Державного реєстру виборців у Сумській області» суб’єкти подання відомостей про виборців щомісяця до 5 числа подають до органу ведення Державного реєстру виборців відомості для поновлення персональних даних Реєстру та звернула увагу на відповідальність посадових та службових осіб за неподання, несвоєчасне подання органам ведення Реєстру відомостей про виборців чи подання неповних або недостовірних відомостей.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців проаналізувала стан надходження відомостей про виборців до відділу ведення ДРВ. Доповіла, що всі суб’єкти подання відомостей періодичного поновлення вчасно та за встановленою формою надають зазначену інформацію. Зазначила, що точність у персональних даних виборців – це найголовніше завдання всіх служб, що задіяні в поновленні та уточненні персональних даних Реєстру, оскільки це дає змогу постійно утримувати базу даних в актуальному стані.

Сосненко Лариса Григорівна –керуючий справами виконкому – підвела підсумки наради, наголосила керівникам установ на тому, що необхідно особисто контролювати роботу працівників, які відповідальні за підготовку інформації для відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради.


За повідомленням відділу ведення Державного реєстру виборців

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua