www.romny.osp-ua.info

Клич нації
31.01.2019

Творчим доробком Євгена Адамцевича пишається вся українська культура, а Сумщина пишається найбільше. Адже більшу частку свого життя Євген Адамцевич прожив у місті Ромни, Сумської області. Та й сам планетарно-відомий «Запорозький марш» був написаний саме в Ромнах.

... Його безсмертний «Запорозький марш» часто лунає у програмах телебачення і радіо, звучить на святах і велелюдних зборах. Під його ритми карбують крок воїни нашої армії і флоту на військових парадах. Звуки цього маршу збирають депутатів Верховної Ради на чергову сесію, цим твором розпочинаються урочисті збори й концерти наших майстрів мистецтв за кордоном.

30 січня 2019 р.  в Роменський краєзнавчий музей завітали шанувальники української історії до мистецької вітальні «Клич нації» до 50- річчя виконання для широкого загалу «Запорозького маршу» та 115 річниці з дня народження Євгена Адамцевича. Серед запрошених були представники відділів культури міста та району, бібліотекарі, музейні працівники, представники Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України, громадскість міста  та усіх небайдужих. Ведучими були: завідувач науково- експозиційного відділу РКМ Савченко Наталія та завідувач сектором науково – освітньої діяльності  заповідника «Посулля» Юсова Олена

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua