www.romny.osp-ua.info

Роменські винахідники повернулися з перемогою
06.02.2019

З 30 січня по 01 лютого 2019 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді за підтримки Національної академії наук України пройшов Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму. На виставці-конкурсі були представлені найкращі 73 проекти зі всієї України.

У Конкурсі брали участь молоді винахідники та раціоналізатори віком від 16 до 23 років. Роменщину представляли 10 слухачі наукових секцій «Медицина» (кер. Литвин О.І.), «Біологія» (кер. Шевченко С.В.), «Географія» (кер. Бартош Є.М.), «Фізика» (кер. Литвиненко О.В.), «Радіоелектроніка та приладобудування» (кер. Худогов Г.І.) та гуртка Роменського ЦПО та РТМ «Авіамоделювання» (кер. Голік В.О.). Проекти оцінювались в десяти категоріях: «екологічно безпечні технології та прикладна екологія», «медицина та охорона здоров’я», «психологія», «біологія», «хімія», «сільськогосподарське дослідництво та винахідництво», «ресурси енергозбереження», «фізика», «інженерні науки» і «науки про Землю».

Команда вихованців Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді виборола найбільше призових місць. Призерами конкурсу стали: Юрченко Катерина у секції «Екологічно безпечні технології та прикладна екологія» (2 місце), Сенча Іван та Змій Владислав у секції «Ресурси енергозбереження» (2 та 3 місця), Юрик Радіон, Лазарєва Анастасія та Пархоменко В’ячеслав у секції «Фізика» (3 місця), Бондарчук Дмитро у секції «Сільськогосподарське дослідництво і винахідництво» (3 місце), Шевченко Михайло та Бондаренко Георгій у секції «Медицина та охорона здоров’я» (3 місце та диплом фіналіста), Московець Степан у секції «Комп'ютерні науки» (3 місце). Роботи Сенчі Івана, Юрченко Катерини та Лазарєвої Анастасії вибороли призи глядацьких симпатій.

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких та раціоналізаторських проектів юних дослідників та їх керівників. Бажаємо не зупинятися на досягнутому та здійснювати нові наукові звершення!
За повідомленням відділу освіти

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua