www.romny.osp-ua.info

Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення!
14.02.2019

У виконавчому комітеті відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Провів засідання заступник міського голови Тетірко І.В.

Згідно порядку денного розглянуто питання про дотримання роботодавцями міста трудового законодавства в частині оформлення найманих працівників та застосування режиму неповного робочого часу, заслухано пояснення п’яти роботодавців.

Начальника відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення Стоян Л.М. проінформувала про стан виконання Програми зайнятості населення м. Ромни  на період до 2020 року за підсумком 2018 року, зокрема, в частині створення нових робочих місць. Так, протягом 2018 року в усіх сферах економічної діяльності міста створено всього 628 нових робочих місць, що становить 157,0 % від річного завдання (400 робочих місць), в т.ч. юридичними особами створено 98 робочих місця. Найбільше створено нових робочих місць у ТОВ «АЛЛА ІНТЕРНЕШНЛ» – 29, ПрАТ «Роменський хлібокомбінат» - 23, ПП «Агротемп» - 9, Виконавчому комітеті Роменської міської ради - 4, ТОВ «Флоріана» – 3, ТОВ «Енергетичні системи-сервіс» - 2, ТОВ «Компанія-стиль» - 2, ТОВ «Дімалекс-ПЛЮС» – 2.
 

За повідомленням відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення

 
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua