www.romny.osp-ua.info

Недоліки побачили, будемо усувати
15.02.2019

Зима наближається до завершення, а разом з нею сходить сніг. І знову на порядку денному в Управлінні житлово-комунального господарства відкритим є питання утримання доріг в нашому місті.

Сьогодні, міський голова Сергій Салатун разом з начальником управління Олександром Шевченко перевірили стан доріг після ремонту у 2018 році.  При перевірці було виявлено дефекти у дорожньому покритті на значних ділянках автомобільної дороги: вул. Горького, перехрестя вулиць Курганської, Деревської, Конотопської (виявлено незначний дефект кромки дороги біля зупинки громадського транспорту спричинений механічним навантаженням від велико – габаритного транспорту), Коржівській (виявлено незначні дефекти в трьох місцях).

В задовільному стані знаходяться дороги по вул.: Пушкіна, Руденка, Щербакова, Римаренків.

Очільник міста доручив керівнику управління повідомити підрядну організацію ТОВ «МІСТОБУДУВАННЯ ІНВЕСТ ЛТД» щодо виявлених дефектів та щодо виконання ними гарантійних зобов’язань відповідно до укладених договорів. Тобто, запроваджується інструмент гарантії.

Додатково заплановано залучити представника підрядної організації  для детального обстеження доріг у березні місяці та усунути дефекти дорожнього покриття при сприятливих погодних умовах.За повідомленням Управління житлово-комунального господарства 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua