www.romny.osp-ua.info

Шановні виборці м.Ромни!
21.02.2019

Виборчу дільницю №590848 м. Ромни перенесуть у будівлю, що розташована за іншою адресою.  

За останні роки вибори в Україні відбуваються досить часто. І тому, відповідно до законодавства, по всій території України виборчі дільниці утворені на постійній основі. Це звичайно дуже добре тому, що мешканці нашого міста заздалегідь вже знають куди необхідно прийти щоб проголосувати. В нашому  місті всі звикли до того, що виборчі дільниці знаходяться в одному і тому ж місці, і в разі проведення виборів, спокійно йдуть до своєї дільниці. Але час плине, відбуваються зміни і в законодавстві, і в суспільстві, і в житті.

З метою забезпечення належних умов для виборців, які прийдуть на дільницю реалізувати своє конституційне право, проведені зміни по виборчий дільниці, яка діє на постійній основі у нашому місті.

Перенесено місцезнаходження звичайної виборчої дільниці №590848, що була розміщена в приміщенні Роменської НГРЕ (вул. 9 Травня, 22) до Роменської загальноосвітньої школи I-III ступенів №7 Роменської міської ради Сумської області (вул. Полтавська, 32).

Дані зміни внесено до Реєстру та їх обов’язково буде відображено в іменних запрошеннях на вибори.

Для уточнення персональних даних потрібно звернутись у відділ ведення Держаного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради, (при собі мати  паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

Відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради  працює за адресою: м.Ромни, бульвар Шевченка, 65,

контактні телефони : 5-25-87 ; 5-28-23 ; 5-18-55.


За повідомленням відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради.

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua