www.romny.osp-ua.info

Безпечні умови праці – запорука життя без проблем
22.02.2019

Днями у Виконавчому комітеті Роменської міської радивідбувся семінар-нарада для спеціалістів з охорони праці підприємств та установ міста.

Зі вступним словом виступила начальник відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення Стоян Леся Миколаївна та ознайомила учасників семінару з порядком денним.

Основна тема семінару –створення належних, безпечних та здорових умов праці для працюючих, зокрема, в частині забезпечення працівників засобами індивідуального захисту на робочому місті. З даного питання доповідав головний державний інспектор відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Сумській області Слєпинін Олександр Миколайович. Було обговорено Мінімальні вимоги безпеки і охорони здоров’я при використанні працівниками засобів індивідуального захисту на робочому місті, затверджені наказом Міністерства соціальної політики від 29.11.2018№1804.

Страховий експерт Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Пензій Владислав Васильович розповів про підстави та порядок проведення медоглядів працівників підприємств певних категорій. Окрім того, він проінформував, що в місті у поточному році стався один нещасний випадок, пов’язаний з виробництвом, проаналізував допущені порушення правил охорони праці, що стали його причиною.

Окрім цього, головний спеціаліст відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення Жмурко Валентина Петрівна нагадала учасникам семінару про необхідність дотримання Вимог щодо захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями, затверджених наказом Мінсоцполітики від 14.02.2018 № 207.


За повідомленням відділу з контролю за

додержанням законодавства про працю та   
зайнятість населення Виконавчого комітету
Роменської міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua