www.romny.osp-ua.info

Відбувся семінар з питань захисту споживачів
22.02.2019

21 лютого 2019 року в залі засідань міської ради  за участі спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області відбувся семінар для суб’єктів господарювання сфери торгівлі міста Ромни та Роменського району з питань захисту прав споживачів.

Семінар  організовано на виконання Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів та у зв’язку з проведенням у березні 2019 року перевірок торгових точок м. Ромни управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

На семінарі  були присутні представники міської ради, Роменської райдержадміністрації, керівники підприємств торгівлі та приватні підприємці міста і району.

З вступним словом до присутніх звернувся заступник міського голови Сергій Хоронько, в якому охарактеризував стан торговельного обслуговування  в місті, стан розвитку споживчого ринку міста та наголосив на важливості здійснення заходів  захисту прав споживачів, гарантованих державою.

З порядком проведення перевірок магазинів з питання дотримання законодавства  в сфері захисту споживачів учасників семінару  ознайомила начальник відділу по контролю за рекламою та дотриманням антитютюнового законодавства  управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області Алла  Степаненко. Було зроблено акцент на основних вимогах до об’єкту торгівлі, обов’язковій видачі споживачам розрахункових документів, порядку застосування терміналів для розрахунків банківськими картками, маркуванні продукції, оформленні цінників та ін.

Про вимоги  законодавства щодо реалізації непродовольчих товарів та основні питання  при проведенні перевірок непродовольчих магазинів розповіла головний спеціаліст відділу  контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг управління захисту споживачів    Вікторія  Рижкова.

На семінарі також обговорено питання реклами алкогольних та тютюнових виробів. З вимогами антитютюнового та антиалкогольного законодавства щодо реклами даної продукції ознайомила А. Степаненко.

На завершення спеціалістами управління захисту споживачів були надані відповіді на всі питання по темі, які цікавили учасників семінару.


Управління економічного розвитку міської ради.

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua