www.romny.osp-ua.info

Герої серед нас
22.02.2019

В Роменській центральній міській бібліотеці для дітей відбувся патріотичний форум «Герої серед нас», присвячений Дню Героїв Небесної Сотні.

Минає ось уже п’ята річниця від тих трагічних подій на Майдані, коли відійшли у вічність найкращі люди України, люди високого духу. Україна оплакує своїх героїв, матері оплакують синів і дочок, діти – батьків. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.

Небесна Сотня – то в серцях вогонь.

«Він гаряче палав за Україну…» - такими словами бібліотекар Ліна Коротушко розпочала форум. Учні 8-А класу ЗОШ №2 дізналися про історію трагічних лютневих днів 2014 року.

Не залишив нікого байдужим виступ учасника тих подій, волонтера Ігоря Коломійця. Дуже уважно, і з сумом і болем присутні переглянули документальний фільм «Майдан очима Роменця», знятий Ігорем.

Всі присутні  відновили хронологію подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в Києві 18 – 22 лютого 2014 року, згадали Героїв Небесної Сотні.

Наприкінці заходу діти створили символічну «Стрічку гідності» з паперових ангелочків, виготовлених власноруч. Пам’ять жертв Майдану було вшановано хвилиною мовчання.

Почуте і побачене під час зустрічі викликало найщиріші почуття в учасників патріотичного форуму.За повідомленням відділу культури

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua