www.romny.osp-ua.info

На порядку денному торгівля розсадою
12.03.2019

12 березня 2019 року за участі міського голови С. Салатуна та заступника міського голови С. Хоронька відбулась нарада з питань організації місць для сезонного продажу розсади овочевих та квіткових культур.

Участь у нараді взяли керівник ринку КП «Ільїнський ярмарок» Ю. Воскреса та громадяни, які реалізують власно вирощену розсаду. 

У своєму виступі заступник міського голови С. Хоронько зазначив, що є відповідне протокольне доручення виконкому щодо розроблення плану-схеми розміщення торгівельних місць на міні-ринку, в тому числі і місць для сезонної торгівлі розсадою, баштанними культурами, живою рибою. На даний час постало питання виділення місць для продажу розсади. У минулі роки розсада реалізувалася на прилеглій до ринку території – вул. Пушкіна та вул. Руденка, що створювало перешкоди для руху транспорту та пішоходів та викликало скарги від водіїв та покупців ринку. Необхідно обговорити пропозиції від адміністрації ринку та від громадян, які реалізують розсаду, і знайти оптимальне рішення.

Директор ринку представив план-схему розміщення місць торгівлі на ринку, яка розроблена на виконання протокольного доручення виконкому, яку планується винести на розгляд Виконавчого комітету 20 березня 2019 року.

В результаті обговорення даного питання прийнято рішення про розміщення місць по продажу розсади по вул. П.Калнишевського (навпроти бувшого промкомбінату).

Міський голова С. Салатун наголосив, що питання повинно бути вирішено з урахуванням інтересів громадян, які здійснюють торгівлю на ринку та громади міста і кожен продавець повинен знати своє постійне місце торгівлі. Також міський голова зауважив, що буде проводитись робота по ліквідації стихійного ринку на прилеглій до ринку території.

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua