www.romny.osp-ua.info

Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення!
18.03.2019

У виконавчому комітеті відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Провів засідання заступник міського голови Тетірко І.В.

Згідно порядку денного розглянуто питання про дотримання роботодавцями міста трудового законодавства в частині державних мінімальних гарантій в оплаті праці та застосування режиму неповного робочого часу, а також, обговорено подальшу співпрацю інспекторів праці виконавчого комітету та спеціалістів фіскальної служби у напрямку детінізації найманої праці та заробітної плати.

На засіданні заслухано пояснення дванадцяти роботодавців. Їм було наголошено, що статтею 265 Кодексу законів про працю України передбачено відповідальність у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення, не лише у випадку фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), а у разі оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків.


За повідомленням відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення


 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua