www.romny.osp-ua.info

Надання послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня»
19.03.2019

Постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 року № 68 «Деякі питання надання послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» затверджено Порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».

Право на отримання компенсації послуги «муніципальна няня»


Мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які є батьками (усиновлювачами), опікунами дитини до трьох років і на законних підставах проживають на території України та уклали договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років з муніципальною нянею.

Муніципальна няня-будь-яка фізична особа-підприємець (КВЕД 97.00, КВЕД 88.91)/юридична особа, яка надає послугу з догляду за дітьми (КВЕД78.20,КВЕД85.10). крім державних і комунальних закладів дошкільної освіти, та з якою укладено договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років.

Відшкодування вартості послуги «муніципальна няня»


є щомісячною адресною компенсаційною виплатою одному з батьків (усиновлювачів), опікуну дитини до трьох років та виплачується у розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, встановленого на 1 січня відповідного року, за кожну дитину, яку доглядає муніципальна няня.

Документи, які подаються для призначення даної допомоги
(за умови предявлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу):

·        Заява про надання компенсації послуги «муніципальна няня»

·        Заява про перерахування коштів для компенсації послуги «муніципальна няня» із зазначенням рахунку в установі банку;

·        Копія договору між отримувачем послуги «муніципальна няня» та муніципальною нянею;

·        Документи, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги «муніципальна няня»(чек, розрахункова квитанція, виписка з банківського рахунка).

До заяви додаються копії:

свідоцтва про народження дитини;

паспорта отримувача компенсації послуги «муніципальна няня»;

ідентифікаційного коду;

рішення про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Заява також, може бути подана  в електронній  формі, через офіційний веб - сайт Мінсоцполітики, зокрема з використанням кваліфікованого електронного цифрового підпису.

Виплата компенсації послуги «муніципальна няня» припиняється у разі:


1.      Отримувачем послуги «муніципальна няня» було приховано, або навмисно подано недостовірні відомості про здійснення догляду за дитиною до трьох років;

2.      У разі переїзду отримувача послуги «муніципальна няня» до іншого населеного пукту, розірвання договору,припинення діяльності фізичної особи-підприємця, смерті  отримувача послуг «муніципальна няня»;

3.      За заявою отримувача послуги «муніципальна няня».


Управління соціального захисту населення

Роменської міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua