www.romny.osp-ua.info

Роменський ЦНАП вперше видав свідоцтво про народження дитини
19.03.2019

18 березня в ЦНАПі відбулось урочисте вручення першого свідоцтва про народження дитини. Начальник Центру Павліна Оганесян та начальник Роменського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Людмила Оксюта вручили молодим батькам свідоцтво про народження та пам’ятні подарунки. 

Загалом через ЦНАП наразі можна отримати 4 нові послуги, а саме: 

- державна реєстрація народження, у випадках коли дитина народжена у шлюбі (відповідно до частини першої статті 122 Сімейного кодексу України) та у матері, яка не перебуває у шлюбі (частини першої статті 135 Сімейного кодексу України). 

- державна реєстрація смерті, у випадках, коли заява про державну реєстрацію смерті подана у строки визначені законодавством. А саме: не пізніше трьох днів з дня настання смерті чи виявлення трупа, а в разі неможливості одержання лікарського свідоцтва про смерть, фельдшерської довідки про смерть – не пізніше п’яти днів.; 

- державна реєстрація розірвання шлюбу, за спільною заявою подружжя, яке не має дітей ;

- державна реєстрація зміни імені;

Нагадуємо, що відвідувачі мають змогу за одне відвідування Центру отримати декілька послуг. Наприклад: одночасно здійснити державну реєстрацію народження дитини, провести реєстрацію місця проживання дитини, отримати довідку про реєстрацію місця проживання; здійснити зміну імені, отримати новий паспорт громадянина України та внести відповідні зміни до реєстру територіальної громади.

Чекаємо на Вас!

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua