www.romny.osp-ua.info

20.03.2019 відбулося засідання виконавчого комітету міської ради
20.03.2019

Виконкомом заслухано інформацію про виконання у 2018 році фінансових планів 8 підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади міста. Було відзначено належну роботу по виконанню основних показників фінансових планів комунальних підприємств: «Ромникомунтепло», «Ромнитеплосервіс», «Житло-Експлуатація», «Комбінат комунальних підприємств, «Іллінський ярмарок», «Роменське міськрайонне бюро технічної інвентаризації»; визнано недостатньою роботу комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро».

Виконкомом затверджено рішення конкурсного комітету з питань підготовки та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування від 28.02.2019 щодо визначення переможця на маршруті № 8 «площа Засульська – вулиця Терновецька (Дачі)») автоперевізника, ФОП Черногора О.В. та укладання договору про організацію перевезення пасажирів з 01.04.2019 терміном на рік за умови виконання ним до 01.04.2019 інвестиційного проекту-зобов’язання щодо придбання транспортного засобу, який буде відповідати умовам конкурсу. Претенденти на об’єкти конкурсу № 1 (маршрут № 3 «Лучки – Поштамт»), № 2 (маршрут № 7 «Коледж КНЕУ – Колісникове») були відсутні.

Виконкомом прийнято рішення щодо проведення у квітні-травні конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах № 3 «Лучки» – Поштамт» і № 7 «Коледж КНЕУ – Колісникове».

Виконкомом прийнято рішення щодо проведення у ІІ кварталі комплексного обстеження пасажиропотоків на міських автобусних маршрутах загального користування; надано доручення управлінню економічного розвитку підготувати технічне завдання та укласти із Центром соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень Сумського державного університету договір про виконання цих послуг.

Виконкомом визначено на період  з 15 квітня  до 15 червня місця  для  виносної сезонної торгівлі розсадою овочевих та квіткових культур на вул. Пушкіна напроти торговельної зони міні-ринку.

Виконкомом затверджено зміни до Схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Ромни, затвердженої рішенням виконавчого комітету міської ради від 20.02.2013 № 16.

Виконкомом прийнято всього 20 рішень, які  буде опубліковано протягом п’яти робочих днів на офіційному веб-сайті міста в розділі «Нормативно-правові акти».


За повідомленням загального відділу

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua