www.romny.osp-ua.info

Гранти на етичні проекти!
21.03.2019

Весна 2019 в LUSH Україні анонсувала ПОЧАТКУ ПРИЙОМУ ЗАЯВОК на отримання ГРАНТІВ ВІД «LUSH Україна Чаріті Пот».

Пом’якшуючий лосьйон для тіла та рук «Чаріті Пот» є легендарним інноваційним продуктом-філантропом, всі кошти від продажів якого (за вирахуванням ПДВ) перераховуються на гранти для локальних неприбуткових організацій, які працюють в сферах захисту прав тварин, людей та навколишнього середовища. Створений у 2007 році, «Чаріті Пот» вже встигнув перерахувати близько 18,7 млн фунтів (!) на підтримку проектів, що прагнуть змінити світ на краще, в 35 країнах світу. Щоб подати заявку на отримання гранту в Україні – заповніть форму.

Етична місія лосьйону «Чаріті Пот»


З моменту свого створення LUSH пишається своїми інноваціями і етикою. Lush винаходить, виробляє і реалізує свіжу косметику ручної роботи в 50 країнах світу в більш ніж 950 магазинах. Ми ведемо сувору політику проти тестування на тваринах та підтримує принципи справедливої торгівлі й громадські ініціативи у всьому світі, створивши новаторський проект Re:Fund.

Створений заради добрих справ, «Чаріті Пот» вільний від будь яких консервантів та складається лише з дорогоцінних компонентів, які закуповуються не лише згідно з законами Справедливої торгівлі, але й за принципами Re:Fund – фонду, який підтримує розвиток громад та фермерів, які вирощують інгредієнти і піклуються про стійку регенерацію (sustainable regeneration) грунту і навколишнього середовища. Тобто, купуючи цей лосьйон, можна брати участь відразу в декількох видах благодійності – фінансовій допомозі спільнотам, які вирощують  інгредієнти для цього продукту та в підтримці локальних організацій, які отримають грошовий грант з продажів цього крему.

Дізнавайтеся докладніше про отримання гранту LUSH Україна Чаріті Пот на сайті https://www.lush.com.ua/shop/info/141/charity-pot-lush-grant та https://www.lush.com.ua/shop/info/142/charity-pot-lush


За повідомленням управління економічного розвитку Роменської міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua